ARCHIV AKTUALIT

6.3.2013

Nová videa

Tento týden jsem „uploadovali“ nová videa věnující se našim aktivitám. Na hlavní stránce můžete shlédnout video věnující se představení motta našeho sdružení a krátké ukázce výuky svatebního tance. Video je pořízeno z tanečního sálu ve Vlkově ulici, kde probíhají pravidelně naše taneční kurzy a lekce. Další dvě videa můžete shlédnout na stránce věnující se předtančení a show (www.predtanceni.info), kde prezentujeme promo videa našich show: „Bonnie a Clyde“ a „Roztančené housle“. Natáčení probíhalo v rámci gala večera v Národním domě na Smíchově v únoru 2013. Velké poděkování při jejich tvorbě patří studiu Pátek a též našemu „mistru střihu“ Vojtovi Maříkovi (ročník narození: 2000). S historií jednotlivých show a s úspěchy které jsme s nimi získali, Vás budeme seznamovat v následujících aktualitách.

6.3.2013

Spouštíme stránky

Po důkladné přípravě spouštíme nové stránky našeho občanského sdružení. Věříme, že budou tím pravým a efektivním prostředkem, jak se veřejnost bude dozvídat o našich aktivitách. Vřele doporučujeme navštívit i naše další související stránky věnující se propagaci tance na mnoha úrovních. A to skrze představení společenských tanců na firemním plesu či party (www.predtanceni.info) či taneční lekce a kurzy určené pro širokou veřejnost, kdy si pod vedením profesionálního trenéra osvojí základy vybraných společenských tanců (www.kurzy-tance-praha.cz). Kurzy otevíráme i pro klientelu cizojazyčnou, která v naší tradičně taneční kultuře pociťuje potřebu se též společenský tanec naučit (http://www.ballroom-dance.cz/). S dalšími stránkami Vás budeme seznamovat v průběhu času. Věříme, že pro Vás bude jejich návštěva stejně zajímavá, jako pro nás jejich tvorba a jejich obsah Vás bude inspirovat a vybízet k tanci.

Tanec je krásné umění pohybu, které přináší lidem radost a uspokojení. Rádi bychom Vám tento úžasný svět nových pocitů a zážitků otevřeli.

Napište Nám

* povinné položky

Logo tanec pro všechny